Odwołaj wizytę
NIE MOŻESZ PRZYJŚĆ DO LEKARZA W UMÓWIONYM TERMINIE? NAPISZ MAILA I ODWOŁAJ WIZYTĘ

Masz umówioną wizytę w poradni specjalistycznej, ale coś Ci wypadło i nie możesz z niej skorzystać? Nie zapomnij jej odwołać.

Aby odwołać wizytę u naszych specjalistów można zrobić to osobiście, telefonicznie, ale również mailowo. Wystarczy, najpóźniej dzień przed wizytą, wysłać wiadomość na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. koniecznie podając w treści: imię, nazwisko, rok urodzenia oraz dane wizyty, która ma być odwołana (nazwisko lekarza i termin wizyty).

Jest to prosty sposób na poinformowanie o tym, że w wyznaczonym terminie nie stawicie się Państwo do specjalisty, dając jednocześnie szansę innym pacjentom na skorzystanie z wolnego terminu.

Adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. służy tylko do odwoływania wizyt.

Ważne!! Odwołanie wizyty jest obowiązkiem ustawowym pacjenta: z art. 20 ust. 9 Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych Dz.U.2022.2561 t.j. „W przypadku gdy świadczeniobiorca nie może stawić się u świadczeniodawcy w terminie określonym w trybie ust. 2, 7 lub 8 lub gdy zrezygnował ze świadczenia opieki zdrowotnej, jest on obowiązany niezwłocznie powiadomić o tym świadczeniodawcę".
 

Internetowe Konto Pacjenta

Wyniki Laboratoryjne

Portal Pacjenta

Sieć kardiologiczna

1.jpg

Konsultacje anestezjologiczne

konsultacje.jpg

Odwołanie wizyty

1.jpg

Badanie opinii pacjentów

nowe.jpg

Studenci materiały szkoleniowe

nowe.jpg

Medycyna Nuklearna

Unicef

USK pomaga UkrainieObraz_421.jpg