Zapisy na warsztaty USK

Zapisy na warsztaty USK „Jak opiekować się osobą w chorobie i niepełnosprawności”Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla członków rodzin i opiekunów osób z chorobami przewlekłymi i niepełnosprawnościami oraz opiekunów chorych w trakcie długiego leczenia i rekonwalescencji. Spotkanie edukacyjne połączone z warsztatami ma na celu zwiększenie umiejętności opiekunów tak, aby mogli skutecznie i profesjonalnie zadbać o swoich bliskich w domu. To także doskonała okazja do zadbania o własny dobrostan, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z osobami w podobnej sytuacji.


Podczas zajęć dowiedzą się Państwo między innymi jak przygotować bezpieczne warunki opieki w domu, z jakiej pomocy instytucjonalnej warto skorzystać, jak pomóc bliskiej osobie w pielęgnacji, jak i gdzie uzyskać pomoc psychologiczną dla chorego oraz opiekunów. Poruszane będą również tematy bezpieczeństwa zażywania leków, zachowań i reakcji osób chorych oraz zabezpieczenia chorego w niezbędny sprzęt ortopedyczny.

Zajęcia organizowane 24 czerwca w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu skupiają się na kluczowych aspektach opieki nad pacjentami i będą prowadzone przez specjalistów z zakresu farmacji, psychoterapii i psychologii, rehabilitacji oraz pielęgniarstwa.

Aby wziąć udział w warsztatach, prosimy o wcześniejszą rejestrację. Warsztaty są całkowicie bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszej rejestracji (do 16 czerwca). W trakcie warsztatów przekażemy Państwu również niezbędne materiały, informatory i poradniki.

Kiedy odbędą się warsztaty?

24 czerwca (sobota) w godz. 10.00 – 16.00Gdzie?

USK we Wrocławiu - Uniwersyteckie Centrum Rehabilitacji przy ul. Borowskiej 213, sala 3.33 (wejście główne, budynek B, III piętro)Jak zapisać się na warsztaty?

UWAGA - rejestracja będzie prowadzona do 16 czerwcaTelefonicznie w godzinach 8.00-14.00• Małgorzata Gdesz tel. 662 232 559


• Magdalena Klimczak tel. 71/733 12 45Przez wiadomość e-mail:Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych opieką nad osobami chorymi i z niepełnosprawnościami. Wspólnie uczmy się, jak skutecznie radzić sobie w trudnych sytuacjach i zapewnić najlepszą opiekę naszym bliskim. Prosimy o punktualne przybycie, aby wszyscy mogli skorzystać z pełnego programu.

Partnerzy wydarzenia:

Fundacja Moc Pomocy
Fundacja TZMO „Razem Zmieniamy Świat”

[IG] 

Shock Team

Internetowe Konto Pacjenta

Wyniki Laboratoryjne

Portal Pacjenta

Odwołanie wizyty

1.jpg

Sieć kardiologiczna

1.jpg

Dobry Posiłek

logo.jpg

Konsultacje anestezjologiczne

konsultacje.jpg

Wykrywanie wad rozwojowych

UCCR.jpg

Centrum Robotyki

centrum_robotyki.jpg

Badanie opinii pacjentów

nowe.jpg

Studenci materiały szkoleniowe

nowe.jpg

Wolontariusze materiały szkoleniowe

kopia.jpg

Medycyna Nuklearna

 

Unicef

Informacja dla obywateli UkrainyUSK pomaga UkrainiePICT_6251.jpg