Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu zaprasza maturzystów

Co zdać, żeby się dostać?” - Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu zaprasza maturzystówUniwersytet Medyczny we Wrocławiu organizuje spotkanie informacyjne dotyczące zasad rekrutacji dla tegorocznych maturzystów. Odbędzie się ono on-line 26 stycznia. Uczestnicy będą mogli również porozmawiać ze studentami.

Ostateczną deklarację dotyczącą przedmiotów zdawanych na maturze, trzeba złożyć do 7 lutego 2022 r. Dla wielu maturzystów to stresujący moment.

- To normalne, że w wieku 18-19 lat nie mamy jeszcze jasnej wizji naszej przyszłości. Spotkanie „Co zdać, żeby się dostać?” ma pomóc tym, którzy do ostatniej chwili wahają się, na jaki dokładnie kie-runek iść i w związku z tym co zdawać na maturze – mówi organizatorka spotkania Anna Tumidajewicz z UMW.

26 stycznia 2022 r. w godzinach 16.00 - 17.15 odbędzie się potkanie informacyjne o warunkach rekrutacji na studia, połączone z chatem ze studentami wszystkich kierunków. Wydarzenie odbędzie się w formule online na profilu Rekrutacja Uniwersytet Medyczny Wrocław na Facebooku.

Studiując na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu można zostać nie tylko lekarzem. Uczelnia jest wstępem do kariery zawodowej dla farmaceutów, pielęgniarek i położnych, ratowników me-dycznych, ekspertów zdrowia publicznego, analityków medycznych, fizjoterapeutów, dietetyków praz oczywiście lekarzy i stomatologów. Ostatnie dwa kierunki studiować można zarówno po polsku, jak i angielsku.

Program:

26.01 br. (środa) godz. 16.00-17.15

16.00 – 16.45 - live na FB Rekrutacja Uniwersytet Medyczny Wrocław
16.45 – 17.15 – chat ze studentami UMW

Więcej informacji o zasadach rekrutacji na studia na Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu znaleźć można na stronie www.rekrutacja.umw.edu.pl .

Kontakt: Anna Tumidajewicz - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 885 420 489
 

Internetowe Konto Pacjenta

Wyniki Laboratoryjne

Portal Pacjenta

Sieć kardiologiczna

1.jpg

Konsultacje anestezjologiczne

konsultacje2.jpg

Badanie opinii pacjentów

1.jpg

Studenci materiały szkoleniowe i informacje

materialy_szkoleniowe.jpg

Medycyna Nuklearna
Unicef

USK pomaga UkrainieObraz_425.jpg