Praca w Szpitalu Tymczasowym we Wrocławiu
(08.11.2021)

Oferta pracy w Szpitalu Tymczasowym we WrocławiuSzanowni Państwo,

W związku z nasilającą się w ostatnich dniach epidemią wirusa SARS-CoV-2, a tym samym koniecznością rozszerzenia bazy łóżkowej w Szpitalu Tymczasowym przy ul. Rakietowej 33 we Wrocławiu, Uniwersytecki Szpital Kliniczny pilnie zatrudni personel medyczny do pracy przy bezpośrednim zwalczaniu skutków pandemii.

Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa hospitalizowanym pacjentom, a to możliwe jest tylko dzięki pracy profesjonalnego zespołu medycznego, który nie boi się wyzwań oraz poświęcenia.

Zapraszamy wszystkie pielęgniarki i położne, ratowników oraz opiekunów medycznych, którzy chcą dołączyć do załogi Szpitala Tymczasowego. W przypadku wyrażenia woli przystąpienia do naszego zespołu prosimy o przekazanie swoich deklaracji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (podanie o pracę, CV, prawo wykonywania zawodu, dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe). Oferujemy umowę o pracę, zlecenie lub umowę cywilno-prawną.

W przypadku pytań dotyczących rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
662 232 559 lub 71 733 11 92.
 

Internetowe Konto Pacjenta

Wyniki Laboratoryjne

Portal Pacjenta

Sieć kardiologiczna

1.jpg

Konsultacje anestezjologiczne

konsultacje2.jpg

Badanie opinii pacjentów

1.jpg

Studenci materiały szkoleniowe i informacje

materialy_szkoleniowe.jpg

Medycyna Nuklearna
Unicef

USK pomaga UkrainieObraz_425.jpg