Szukasz pracy? Zapraszamy na Dni Otwarte w USK

Szukasz pracy? Zapraszamy na Dni Otwarte w USKDni Otwarte dla osób, zainteresowanych pracą w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, odbędą się w piątek (30 kwietnia) w godz. 10.00-14.00 przy ul. Borowskiej 213.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu zaprasza na spotkanie osoby, które chciałyby zatrudnić się w największym, wielospecjalistycznym szpitalu w kraju. Mamy wakaty w klinikach oraz poradniach w trzech lokalizacjach szpitala - na tzw. kampusie Curie-Skłodowskiej i przy ul. Borowskiej we Wrocławiu oraz w Strzelinie. Poszukujemy przede wszystkim kandydatek/kandydatów na stanowiska:

- pielęgniarek/pielęgniarzy
- ratowników medycznych
- opiekunów medycznych
- salowych oraz noszowych

Zapraszamy osoby, które szukają nowych wyzwań i doświadczeń, które lubią i chcą pracować z pacjentami. Mimo epidemii SARS-CoV-2, działamy i pomagamy wszystkim tym, którzy tej pomocy potrzebują.

- Jak wszystkie placówki medyczne, borykamy się z brakiem wykwalifikowanego personelu, a sytuację dodatkowo pogłębiła panująca epidemia - mówi Violetta Magiera, zastępca dyrektora ds. pielęgniarstwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Z osobami, które chciałyby dołączyć do zespołu szpitala, w czasie Dni Otwartych spotkają się przełożone pielęgniarek oraz pracownicy Działu jakości i bezpieczeństwa opieki nad pacjentami, którzy opowiedzą o warunkach pracy (m.in. możliwych formach zatrudnienia) oraz odpowiedzą na pytania, nurtujące kandydatów.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, wszystkich, którzy chcieliby nas odwiedzić, prosimy o wcześniejszy kontakt z Małgorzatą Gdesz, kierownikiem Działu jakości i bezpieczeństwa opieki nad pacjentami
- pod nr tel. 662 232 559.

Dni Otwarte będą się odbywały w każdy ostatni piątek miesiąca. Następne zaplanowaliśmy na 28 maja.

 

Studenci materiały szkoleniowe i informacje

materialy_szkoleniowe.jpg
Obraz_420.jpg

BIP

bip_maly.gif